Zeytunihan Butik Otel

Zeytunihan Butik Otel

Zeytunihan Butik Otel

Altınoluk Mah. Kalabak Cad. No:42 Edremit – Balıkesir

Konaklama

KONAKLAMA

Gerekli alanlar aşağıdakiler tarafından takip edilir *

STANDART ODA TEK (16 mt²)

Twinbed’e sahip cumbalı standart odalarımızın 2si de arka bahçe manzaralıdır. Dinlenmeniz için sizi bekleyen cumba içindeki sekenizde Kazdağları eteklerinde olduğunuzu hissedecek ve doğa mucizesi zeytin ağaçları ile çam ağaçları arasında hayallerinizde kaybolacaksınız.

STANDART ODA ÇİFT (16 mt²)

French bed’e sahip cumbalı standart odalarımızın hepsi deniz manzaralıdır. Sekenizde oturup dinlenirken Kazdağları yeşilinin Kuzey Ege mavisi ile buluşması sizi hayran bırakacak.  Günbatımı vaktinde masmavi gökyüzünün tüm sarı tonlarına ve bilmediğiniz kırmızı tonlara nasıl dönüştüğüne şahitlik edeceksiniz.

JUNİOR SUİT ODA (25 mt²)

Junior süit odalarımız çatı katında olup, üçgen çatı konseptindedir. Koltuklarınızda otururken Kuzey Ege denizinin, zeytin ağaçlarına kavuşmasını eşlik edeceksiniz. onlarca çeşit kuş ve cıvıltıları güzel bir günün sabahında sizi selamlarken, akşam saatlerinde ise güneş ile nasıl vedalaştıklarına şahit olacaksınız.

DELUXE ODA (40 mt²)

Deluxe odalarımız çatı katında olup, üçgen çatı konseptindedir. Misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiş odalarımızda, ister şömine başındaki koltuklarınızdan isterseniz ahşap berjer sandalyelerinizden olmak üzere çift cepheden engin Kuzey Ege Denizi’nin keyfini çıkarabileceksiniz.