Zeytunihan Butik Otel

Zeytunihan Butik Otel

Zeytunihan Butik Otel

Altınoluk Mah. Kalabak Cad. No:42 Edremit – Balıkesir

Organizasyon

ORGANİZASYON

Gerekli alanlar aşağıdakiler tarafından takip edilir *

KAHVALTI ETKİNLİKLERİ

Zeytunihan, erişebilir uzaklıkta, doğanın içinde olması ile misafirlerinize muhteşem bir kahvaltı etkinliği sunabileceğiniz Kazdağı ve Kuzey Ege denizinin buluşmasını izleyebileceğiniz muhteşem bir yerdir. Hizmetinize sunulan ürünlerin çoğu Zeytunihan yapımıdır. Ekmeğimizi köy fırınımızda, reçellerimiz doğal ve dalından, balımız Zeytunihan kovanından, peynir çeşitlerimiz Kazdağları köylerinden, yeşilliklerimiz ve çoğu sebzemiz bahçemizden, zeytin ve zeytinyağımız etrafınızsaran zeytin ağaçlarındandır. Tavuklarımızın armağanı günlük yumurtalarımız ile pişi ve Zeytunihan’a özel mücver eşliğinde unutulmaz bir doğal lezzet şölenine şahitlik edeceksiniz.

 

 

ÖZEL DAVET VE YEMEKLERİ

Güneşin, Midilli arkasına batışını izledikten sonra, muhteşem körfez manzarasına hakim havuz başında davetlilerinizi hayran bırakacak masalarda, muhteşem akşam yemekleriyle ağırlayabilirsiniz.

NİŞAN - DÜĞÜN

Zeytunihan, mühteşem manzarası, doğal, teze ve leziz mutfağı ile size rüyalarınızdaki nişan ve düğünü yaşamanızı sağlar. Havuz başında 70 kişilik kapasitesi ile en mutlu gününüzde unutulmaz anlar yaşamanız için çeşitli konseptleriyle hizmetinizdedir.